• вул.Довженка,2
  • berizka-sadok@ukr.net
  • (0683198843)
/ Гороскоп для вихователів

Бажаєте дізнатись більше про своїх колег-вихователів? Тоді прочитайте педагогічний гороскоп!

Вихователь-Овен

В принципі, справжньому Овну не вистачить терпіння довго працювати вихователем. У нього багато ідей, але їх потрібно здійснювати негайно. Він обожнює влаштовувати змагання і вірить, що вони запалять ентузіазм в дітях. Овни-педагоги впевнені, що для дитини дитячий садок і життя поза його стінами рівнозначні. Будьте обережні! Овна легко вивести з себе. У гніві він дуже галасливий, але тримати зла не стане. Овни не люблять брехню – говоріть їм правду. З Овном діти навчаться на все реагувати швидко і головне – правильно!

 

Вихователь-Телець

Не варто переоцінювати терпіння Тельця – рано чи пізно воно закінчиться, і тоді від вас не залишиться і сліду. Педагоги-Тельці відрізняються надмірною впертістю. Телець не любить відсутності стабільності. Тому намагається не ходити на лікарняні. Приємною рисою Тільця є його любов до свят – він підтримає організацію танців, солодкого столу і т. д.

 

Вихователь-Близнюк

Педагоги-Близнюки – вихователі з відмінним почуттям гумору. Діти, батьки й колеги ніколи не занудьгують. Але Близнюки люблять креативити без попередження. Саме тому керівництву варто бути на сторожі. Якщо Близнюк сердиться – спробуйте його «заговорити». Бажання поговорити може дуже віддалити педагога-близнюка і від теми заняття, і від претензій до вас.

 

Вихователь-Рак

Спілкування з Раком має бути дуже акуратним – він дуже образливий. Якщо щось його образило під час заняття, він легко може зупинити його і відмовитися продовжувати. Раки люблять розповідати, і дітям це дуже подобається. Вихователі-Раки обожнюють, щоб до їхніх промов не тільки проявляли увагу, дотримуючись тиші, а й розділяли їхні почуття, емоції. Якщо ж у вас вийшло не образити Рака, він буде милим і веселим, проявить високу ступінь прихильності.

 

Вихователь-Лев

Не дражніть Лева! Його можна спробувати приручити. В глибині душі він обожнює подобатися колегам, дітям та батькам. Якщо будете вважати його звіром – таку поведінку і отримаєте, якщо приголубите його як кошеня – він відобразить свої найкращі риси. Леви-вихователі обожнюють типові педагогічні прийоми: сварити за погану поведінку, посадити на чарівний стілець, викликати батьків і т. п. Улюблене місце в ЗДО для педагога-лева – сцена в музичній залі. Той, хто кориться, не потрапить на «обід» до Лева. Зробите по-іншому – проковтне і не помітить.

 

Вихователь-Діва

Батькам в групу до Лева краще не спізнюватись! Діва-вихователь приходить дуже рано, тому соньки її дуже дратують. Напарникові краще тримати спільний стіл в чистоті та порядку. Діва не виносить безладу. Діва пам’ятає всі дрібниці і ніколи. не залишиться байдужою, якщо у вас пустує здоров’я. Хворих дітей запросто відправляє додому і на додачу дає поради на одужання. І будьте впевнені, що цей вихователь передзвонить додому ввечері, щоб дізнатися про ваше самопочуття.

 

Вихователь-Ваги

Ваги не виносять шуму. Їх виводять з рівноваги різкі звуки. В таких умовах ви не дочекаєтеся від Ваг зрозумілої відповіді. Вихователь-Терези може прийти в дитсадок «на взводі» – похваліть його зовнішній вигляд. Ваги не люблять викликати батьків і не будуть лізти в конфлікти між дітьми через дрібниці.

 

Вихователь-Скорпіон

Скорпіон-педагог-це колега, не для людей зі слабкими нервами. І вихованцям теж прийдеться нелегко – у нього в групі потрібно виконувати все по максимуму. А його погляд втихомирить навіть самих буйних! Скорпіон може виглядати тихими і не жалити першим. Але лише один ваш невірний рух, і отрута полетить в вас без зволікань. Навіть не намагайтеся з ним сперечатися. Водночас не показуйте, що ви боїтеся колегу-скорпіона. Тримайтеся з гідністю. Бути напарником Скорпіона – значить пройти школу виживання в екстремальних ситуаціях.

 

Вихователь-Стрілець

Стрільцям властива прямота. Він завжди скаже прямо, що думає про дітей, колег, що кому робити й куди іти. Стрілець приходить в ЗДО сіяти «розумне, добре, вічне». Якщо вихователь-Стрілець в гніві, створіть йому хорошу “погоду” в групі. З вихователем-стрільцем освітня робота може стояти на останньому місці, головне – це атмосфера в класі!

 

Вихователь-Козеріг

Ніколи не сперечайтеся з педагогом-Козерогом. Він завжди правий, навіть коли не правий. Чим старший Козеріг, тим сильніше виражається ця якість. Кивайте і віддано дивіться в очі. Якщо він говорить «треба!» — значить треба! Не плачте при ньому – жалості не дочекаєтеся. Якщо завинили, не виправдовуйтеся, а попросіть поради, як все виправити. Козеріг-вихователь – приверженець дотримання суворої дисципліни. В спілкуванні свою позицію чітко аргументуйте. Лише так педагог-козеріг прислухається до вас.

 

Вихователь-Водолій

Водолій, в принципі, приходить працювати в ЗДО вкрай рідко. Він не любить розпорядок, правила – все, чим наповнений дитячий садок. Він буде спізнюватися, не раз підведе напарника. Але з ним завжди весело – пісню заспіває, або ще щось відмочить на педраді. Спілкуватися з таким вихователем легко усім – він сприймає дорослих і дітей як рівних. Батьки можуть стати його друзями, яких у нього і так багато. Діти обожнюють вихователів-Водоліїв.

 

Вихователь-Риба

Риба-вихователь дуже чутливий. І якщо після року роботи він залишається в дошкільному закладі, значить, це тільки від великої любові до професії. Риба-педагог не буде кричати на дітей, якщо в групі вибухнув шум і гам. Він просто вийде і зайде, тільки коли діти заспокояться. Під час конфлікту з колегами найімовірніше в ньому зачаїться образа. Дітям розжалобити цього вихователя просто – достатньо пустити сльозу.