Робота з педагогами в дистанційному форматі
Штучний інтеллект
Переглянути презентацію
Звіт про роботу у умовах воєнного часу
Виховання та розвиток дітей – справа дуже відповідальна. Подвійно відповідальна, коли йдеться про виховання дітей дошкільного віку. Педагог не має права обирати свої виховні та розвиваючі методи та засоби їх досягнення, якщо він заздалегідь добре не знає особистість дитини. Дуже важлива віра в успіх кожної дитини, повага її як особистості. Слово «методист» означає , спеціаліст з методики. А методика, у свою чергу, — це сукупність методів навчання чогось, практичного виконання чогось. Методист повинен навчити чи показати практичне виконання будь-якого процесу. І це пояснює функціональну відповідальність методиста за найголовніший розділ роботи освітнього закладу – освітній процес. Від того, наскільки методист професійно компетентний у педагогіці, психології, методиках роботи з дітьми, залежатиме якість роботи всього колективу. Моя професійна діяльність спрямована на створення атмосфери співпраці з урахуванням диференційованого підходу: молодий фахівець, новатор, викладач зі стажем, творча особистість. Виявляючи організаторські навички, здатність бути лідером, намагаюся зацікавити та згуртувати педагогічний колектив. Повага до педагогів, чесність, відкритість – ось головні заповіді у моїй роботі. Я намагаюсь стати прикладом для своїх колег. Я – методист «новатор», впроваджую у педагогічну практику освітнього закладу інноваційну діяльність, спрямовану на проектування стратегії оновлення управління ЗДО, а також організацію інноваційної методичної роботи з педагогічними кадрами.
Педагогічне кредо:«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими» (О. УАЙЛЬД
Мої головні завдання:
Вміти працювати з дітьми та навчити цьому педагогів.
Створити колектив однодумців.
Розуміти та оцінювати можливості кожного педагога, врахувати інтереси та побажання колективу.
Дозволяти кожному педагогові бути самим собою, допомогти йому проявити всі його найкращі якості, сприяти розвитку творчого потенціалу.
Основні форми методичної роботи – педагогічні поради, теоретичні семінари, семінари-практикуми, круглі столи, творчі лабораторії, майстер-класи, консультації та інше.
Сучасна діяльність педагога потребує постійної готовності забезпечувати інноваційні та творчі процеси. Завдання методичної служби дошкільного закладу у тому, щоб «побачити та допомогти розвинутися ініціативам, знайти механізм реалізації, надати допомогу кожному педагогу адресно, своєчасно, конкретно»
Семінар - практикум "Організація міні-музеїв в закладі дошкільної освіти"
Лялька-мотанка — українська народна лялька та оберіг.
Майстер - клас