• вул.Довженка,2
  • berizka-sadok@ukr.net
  • (0683198843)
/ Історія

 

12 січня 1976 року гостинно відчинив свої двері перед малечею новий дошкільний навчальний заклад, який з любов’ю було названо "Берізка". Назвали садочок «Берізка» тому, що на місці, де зараз знаходиться заклад були приватні будівлі з садами та городами. І після будівництва уціліла одна єдина берізка. Тодішні працівники берізку зберегли і в її честь назвали садочок. А згодом висадили цілу алею беріз,які захищають дітлахів і вспеку і в холод.

Ясла-садок був розрахований на 12 груп: 8 –дошкільного віку; 4 -ясельного віку. Колектив закладу працював з великим ентузіазмом. За дуже короткий строк була створена необхідна матеріальна база для успішного виховання та навчання малечі.

У 1980 році дошкільний заклад був признаний кращим в районі. За один рік були оформлені групові кімнати, меблі відповідали санітарним нормам, закуплено, виготовлено руками педагогів дуже багато іграшок, атрибутів для сюжетно-рольових ігор, рухливих ігор, оформлені чудові куточки для батьків, на всі вікові групи закуплена методична та художня література, картини, оформлені куточки природи. Одним словом були створені всі умови для успішного виховання та навчання дітей. Велика увага приділяється фізичному розвитку.

У 1981 році було обладнано спортивний зал з усім необхідним обладнанням, облаштований майданчик з хокейними та футбольними воротами, баскетбольний майданчик, доріжка для бігу, яма для стрибків і все це відповідало методичним вимогам.

Багато чого змінилось за 32 роки, але не змінилось саме головне – це материнська турбота про дитину. Дитина у нашому садочку – це об’єкт власного розвитку: неповторна, самобутня, індивідуальна. Сьогодні, коли спостерігається конкуренція систем виховання і навчання дітей, педагоги нашого закладу перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу. Особлива увага приділяється охороні життя і здоров’я дітей. Ми постійно приймаємо участь у щорічному конкурсі з охорони життя та здоров’я дітей як на районному так і на обласному рівні Неодноразово нагороджувались грамотами районного відділу освіти, відзначались обласним управлінням народної освіти.

У 2008 – 2009 роках пріоритетним в садочку є екологічне виховання. Облаштована екологічна кімната, в якій створено еколого-розвивальне предметне середовище. Тут як діти так і дорослі отримують позитивні емоції від "царства рослин", вчаться секретам догляду за мешканцями кімнати, вивчають лікарські рослини. Систематично та послідовно ведеться дослідницька діяльність. Педагоги, які працюють у садочку розуміють, що саме зараз підростає майбутнє нашої держави і від кожного з нас залежить яким воно буде.